Sabotażysta

-dla 3-9 osób
-wiek od 10 lat
-czas gry ok. 45 minut

Więcej szczegółów

42,00 zł

-7,00 zł

Stara cena: 49,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

"Sabotażysta" to wspaniała rozrywka przeznaczona dla 3 do 10 graczy w wieku od 8 lat. Już dziś przekonaj się o sile światowego fenomenu, grając ze znajomymi w tę fantastyczną grę karcianą!

W trakcie rozgrywki, uczestnicy zabawy wcielą się w żądne bogactwa krasnoludy. Kopiąc tunele, będą próbowały dostać się do bryłek złota. Zadanie nie jest tak proste, jak się wydaje. Wśród kopaczy znajduje się sabotażysta! Rozbita latarnia, połamany kilof, wykolejony wózek lub zawalony tunel? To z pewnością wina sabotażysty, który nie cofnie się przed niczym, by zagarnąć całe złoto.

Zasady i cel gry:  

Celem gry jest zdobycie jak największej ilości bryłek złota. Gracze na początku rozgrywki w tajemnicy losują swoje role. Kopacze wspólnie dążą do odnalezienia bryłek i jeśli im się uda to dzielą się zdobyczą. W opozycji do nich znajdują się sabotażyści, którzy w tajemnicy próbują przeszkodzić kopaczom. Jeśli im się powiedzie to bryłki trafiają do nich. Ilość kopaczy i sabotażystów uzależniona jest od ilości uczestników gry. Stawka jest wysoka, a więc wszystkie chwyty dozwolone!

Każdy gracz w swojej turze wykonuje jedną czynność:   

1. Zagrywa kartę. Może w ten sposób dołożyć kartę tunelu do labiryntu lub zagrać  kartę akcji (karty akcji między innymi uszkadzają lub naprawiają narzędzia wybranego gracza).  
2. Pomija swoją kolejkę poprzez odrzucenie karty z ręki. Następnie dobiera kartę z dostępnego dla wszystkich graczy stosu. Na tym kończy się jego tura.


Runda kończy się, jeżeli od karty startu do karty celu zawierającego złoto, prowadzi nieprzerwana droga (wygrywają kopacze), jeżeli karta celu zawierająca złoto nie została odkryta albo jeśli talia kart wyczerpała się, a żaden z graczy nie ma już możliwości zagrania karty (w obu wypadkach wygrywają sabotażyści). Po rozegraniu trzech rund gracze podliczają posiadane przez siebie bryłki złota. Osoba mająca ich najwięcej zostaje ogłoszona zwycięzcą.

Zalety gry:  

    Łatwe zasady - multum zabawy.
    Może w nią zagrać do 10 osób.
    Wesoła oprawa graficzna.
    Niewielkie opakowanie.
    Wysoka regrywalność.

Zapuść brodę i wejdź do krasnoludzkich kopalni.
Bogactwo czeka!


ZAWARTOŚĆ:

    44 karty tuneli
    27 kart akcji
    28 kart bryłek złota
    7 kart kopaczy
    4 karty sabotażystów
    instrukcja

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Sabotażysta

Sabotażysta

-dla 3-9 osób
-wiek od 10 lat
-czas gry ok. 45 minut

RABATYGRATISY