Puerto Rico (nowa edycja)

-dla: 2-5 osób,
-wiek: od 12 lat,
-czas gry: ok. 90-150 minut.

Więcej szczegółów

189,90 zł

-20,00 zł

Stara cena: 209,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Nowa edycja znakomitej gry ekonomicznej!

Poszukiwacz złota, kapitan, burmistrz, handlarz, osiedleniec, rzemieślnik czy budowniczy? Czy uda Ci się uzyskać najbardziej dochodową plantację? Czy wybudujesz najbardziej wartościowe budynki? I czy, co najważniejsze, uzyskasz taki dobrobyt, że zasłużysz na najwyższy szacunek wśród mieszkańców Puerto Rico?

 

Na czym to polega?

Gracze wcielają się w role właścicieli plantacji na Puerto Rico w czasach, gdy na morzach panowały żaglowce. Każdy z plantatorów może uprawiać: zboże, kawę, cukier, tabakę i indygo, a jednocześnie muszą się starać,a by to właśnie ich firma prosperowała najlepiej.

Unikalny system gry pozwala graczom samodzielnie wybierać kolejność faz w każdej turze, a gracz, który potrafi wykorzystać to z najlepszym skutkiem dla siebie, wygrywa grę.Nowa edycja gry otrzymała odświeżoną szatę graficzną, zarówno pudełka, jak i poszczególnych elementów - wszystkie żetony i plansze zostały zaprojektowane na nowo.

W pudełku z grą, oprócz obecnego w poprzedniej edycji dodatku z 14 nowymi budynkami, znajdzie się też nowy dodatek - Szlachcic - w skład którego oprócz 9 nowych budynków wchodzą czerwone znaczniki, szlachcice.

Zawartość pudełka:

    6 plansz
    50 towarów
    100 kolonistów
    20 szlachciców
    54 dublony
    58 plantacji
    7 statków
    50 punktów zwycięstwa
    9 kart postaci
    90 budynków
    instrukcja

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Puerto Rico (nowa edycja)

Puerto Rico (nowa edycja)

-dla: 2-5 osób,
-wiek: od 12 lat,
-czas gry: ok. 90-150 minut.

RABATYGRATISY