Scrabble Original (wersja polska)

-dla 2-4 osób,
-wiek od 10 lat,
-czas gry ok. 60 minut.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

135,00 zł

-14,00 zł

Stara cena: 149,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Popularność "Scrabbli" jest zdumiewająca. Nie ma chyba osoby, która by o nich nie słyszała!

Gdybyś należał jednak do tych nielicznych niezorientowanych to informujemy, że "Scrabble" są najpopularniejszą grą słowną.

Rozgrywka polega na układaniu na planszy słów w taki sposób, aby wzajemnie się krzyżowały tak jak w klasycznej krzyżówce. Każdy gracz stara się uzyskać jak najlepszy wynik punktowy. Punktowana jest każda litera składająca się na słowo. Dodatkowe punkty uzyskujemy, jeżeli litery umieszczone są na punktowanych polach planszy. Są dwa rodzaje premii: słowne i literowe. W pierwszym przypadku premiowane jest całe słowo, podczas gdy w drugim tylko litera, którą położyliśmy na odpowiednim polu planszy. Premia powoduje, że wartość słowa lub litery zostaje podwojona lub potrojona!

"Scrabble" doczekały się wielu odmian i wariacji. Jednak oryginalna wersja niezmiennie cieszy się największą popularnością. Ta gra to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu w rodzinnym gronie. Nieprzeciętna gra dla ludzi z "głową". Walor edukacyjny tej pozycji jest trudny do przecenienia.

Dzieci uczą się ortografii, poznają nowe słowa i... się bawią. A wszystko okraszone elementem rywalizacji na wysokim poziomie! "Scrabble" to wyzwanie, któremu trudno się oprzeć!
 
Świetna intelektualna rozrywka!ZAWARTOŚĆ:

    plansza do gry
    4 stojaki
    100 płytek z literami
    bawełniany woreczek na płytki
    instrukcja

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Scrabble Original (wersja polska)

Scrabble Original (wersja polska)

-dla 2-4 osób,
-wiek od 10 lat,
-czas gry ok. 60 minut.

RABATYGRATISY