Dobble

-dla: 2-8 osób,
-wiek: od 6 lat,
-czas gry: ok. 5-10 minut.

Więcej szczegółów

54,90 zł

-5,00 zł

Stara cena: 59,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Gra, która rozkręci każdą imprezę!

Ten, ten, no... Jing Jang!

Spójrz na pierwszą kartę, którą trzymasz w ręku oraz na tę, która leży na środku stołu. Znajdź na nich wspólny symbol, nazwij go i szybko pozbądź się swojej karty. Teraz następna!

    Ale tu nie ma żadnego wspólnego symbolu!
    Na pewno jest! Ja mam marchewkę!!
    Ej, ale nie mam, serio!!!
    Musi być! Kostka lodu u mnie!!
    Eeeeej!!
    O patrz, tu jest. Pająk. A u mnie dinozaur! Ha!

Ale na czym to polega?

W Dobble można grać na klika sposobów. W zasadach można znaleźć pięć mini-gier. Najpopularniejszą jest wersja, w której wszystkie karty rozdaje się graczom, a jedną z kart kładzie na środku stołu. Na dany sygnał gracze patrzą na pierwszą kartę z góry, którą trzymają w ręku i szukają wspólnego symbolu z kartą, która leży na stole. Symbol nazywają głośno i szybko kładą swoją kartę na stole, przykrywając starą kartę. Teraz każdy z graczy musi znaleźć wspólny symbol z nową kartą! Wygrywa ten, kto pierwszy pozbędzie się kart.

Aby utrudnić zabawę symbole na kartach bywają odwrócone i miewają inne rozmiary. Same karty są okrągłe i pełne kolorowych ilustracji roślin, postaci i przedmiotów, a każda z nich jest unikalna i łączy się z innymi kartami jednym i tylko jednym symbolem.Dlaczego musisz mieć tę grę?

Żadna inna gra nie rozrusza towarzystwa tak jak Dobble. Żadna nie jest tak prosta i nie daje tyle zabawy w ciągu tych kilku minut! Rozgrywka jest bardzo szybka, emocjonująca, przy stole dużo się dzieje, każdy krzyczy starając się jakoś nazwać pasujące obrazki i być przy tym szybszym od innych graczy.

    Tylko Dobble tłumaczy się w minutę!

    Żadna inna gra nie jest tak mała, że można wziąć ją wszędzie i nie ma tak trwałego, metalowego pudełka, które wytrzyma wiele.

    Tylko Dobble ma takie wygodne i praktyczne karty. Okrągłe, mocne kartoniki świetnie się sprawdzają w czasie zabawy.

    Świetnie sprawdza się jako przerywnik pomiędzy poważniejszymi tytułami, a do tego porządnie rozgrzewa i solidnie poprawia humor. Polecana dla osób w każdym wieku.


Zawartość pudełka:

    55 okrągłych kart
    puszka
    instrukcja

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Dobble

Dobble

-dla: 2-8 osób,
-wiek: od 6 lat,
-czas gry: ok. 5-10 minut.

RABATYGRATISY