Arkana miłości 2

Arkana miłości 2 -gra dla dorosłych

Więcej szczegółów

33,90 zł

-6,00 zł

Stara cena: 39,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Arkana miłości 2 to nowa wersja ekskluzywnej gry erotycznej (dawniej znanej jako Dominacja), która łączy proste zasady z przepiękną oprawą graficzną. W pudełku znajdziemy 55 kart z różnorodnymi zadaniami, które, wzajemnie wykonywane, pozwolą Wam przyjmować różnorodne role: od dominującej do uległej, w zależności od Waszych potrzeb i fantazji.

UWAGA: Wszystkie karty z serii Arkana miłości można dowolnie łączyć, a gotową talię - modyfikować według własnego uznania. Przed rozpoczęciem rozgrywki warto przejrzeć karty i wybrać z nich te które odpowiadają obojgu partnerom.
Na czym to polega?

Podczas rozgrywki gracze kolejno wybierają i zagrywają karty:

    Arkan - które rozbierają naszą sympatię lub nas samych.
    Wyzwań - które wzmacniają wzajemne przywiązanie i zaufanie.
    Akcji - które pozwalają oddać się wzajemnym pieszczotom.
    Akcji Specjalnych - które czynią rozgrywkę bardziej dynamiczną.
    Kontrakcji - które negują/zmieniają akcje lub wyzwania.
    Atutów - które zostają w grze i dodają zmieniające ją efekty.

Gra kończy się wraz z zagraniem specjalnej karty Arkan Miłości, która kończy zagrywanie kart, ale rozpoczyna zupełnie inną część wspólnej zabawy…
Co się zmienia w grze?

Arkana miłości 2 to nowy zestaw kart, który wprowadza do rozgrywki jeszcze więcej pasji i namiętności. Część kart jest uniwersalna, ale zdecydowana większość wiąże się z przyjęciem jednej z dwóch ról: dominującej lub uległej. Dzięki nowym Akcjom i Wyzwaniom otrzymujemy okazję, by wyraźnie wskazać partnerowi to, na co mamy największą ochotę.

Arkana miłości 2 wprowadzają nowy rodzaj kart: Atuty działają od momentu zagrania do końca gry, dając nam cenne przywileje, które możemy wykorzystywać, kiedy tylko mamy na to ochotę.

Gra oferuje również alternatywną kartę zakończenia, której zagranie oznacza, że druga osoba do końca wieczoru będzie musiała spełniać fantazje swojej drugiej połówki…

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Arkana miłości 2

Arkana miłości 2

Arkana miłości 2 -gra dla dorosłych

RABATYGRATISY