Obniżka! Mistrz Zobacz większe

Mistrz

68,00 zł

-20,00 zł

Stara cena: 88,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Przekrocz granice wyobraźni i spełnij głęboko skrywane fantazje. Gry erotyczne, planszowe i inne to doskonały sposób na przełamanie tematów tabu w związkach z krótkim i nieco dłuższym stażem.

Pięknie wydana planszowa gra erotyczna "Mistrz" zabierze Cię w podróż do świata skrywanych fantazji, zmysłowej rozkoszy, rozpalającej emocje dominacji i uległości. Poznaj nowe oblicza seksu, realizuj skrywane potrzeby swojej partnerki lub partnera i ciesz się radością, jaką sprawia czerpanie i dawanie przyjemności bliskiej osobie.

"Mistrz" to unikalna forma rozrywki dla dwojga, dla par o różnej przeszłości, również dla dopiero poznających się osób, które chcą przełamać bariery i oddać się w pełni rozkosznemu szaleństwu. Gra, prócz klasycznych elementów (plansza, karty, pionki, kostka, instrukcja), wyposażona jest również w mnóstwo erotycznych gadżetów, które pomogą rozbudzić wyobraźnię i rozpalić zmysły kochanków.

    przejdziecie niezwykłą drogę przez plansze Wprowadzenia i Inicjacji,
    odkryjecie przyjemności dominacji i uległości,
    poczujecie zaufanie lub niepokój,
    poznacie nowe oblicze seksu…

Gra zawiera:

    skórzany, zmysłowy pejczyk – by karać nieposłuszeństwo
    kajdanki z kolorowym futerkiem – by zaznać słodkiej niewoli (1 sztuka), kluczyk w komplecie; obwód kajdanek jest regulowany. Kolor losowy – różowy lub czerwony
    Wibrator – dla masażu i penetracji. Zasilany jedna baterią AA. Kolor biały, z boku stymulujące żłobienia. Wygięta końcówka do stymulacji punktu G. Zasilanie: bateria AA (nie dołączono).
    Opaskę na oczy – dla dreszczyku emocji,
    Dwustronną kolorową planszę Wprowadzenia i Inicjacji,
    25 kart Mistrza i Mistrzyni
    2 pionki i kostkę,
    Instrukcję, która poprowadzi Was ścieżką Mistrza…

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Mistrz

Mistrz

RABATYGRATISY